Kapat
  Kapat


Adres Bulma

23.05.2020 Genel

Google haritalar uygulamasını kullanmaya başlamak sizin için çok önemlidir.

Google haritalara kayıt olmak için bizimle iletişime geçin!

 

Online İnternet Haritaların önemi gün geçtikçe artıyor ve etkisi gün içinde zamanınızı tasarruflu kullanmanıza imkan sağlıyor.

 

Google' de harita adres bulma ile ilgili ilk yardım konusu aşağıdaki gibidir.

 

 

Google Haritalar nasıl kullanılır?

 Dünya genelinde arama yapmak, keşfetmek ve yönünüzü bulmak için bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde Google Haritalar'ı kullanın. Bilgisayarınızda Google Haritalar'ı açın. Telefon veya tabletinizde Google Haritalar uygulamasını Google Haritalar kullanın.

 

Google Haritalar'ı kullanmaya başlamak için bu kılavuzdan yararlanabilirsiniz.

Ev ve iş adresini ayarlama

Ev ve iş adresinizi kaydederek gereksiz yazma işinden kurtulun. Ardından, en hızlı rotayı öğrenerek işe gidip gelme sürenizi kısaltın.

Not: Bu bilgi diğer Google ürün ve hizmetleriyle paylaşılabilir. 

İş ve ev adresinizi nasıl ayarlayacağınızı öğrenin.

Bir yer hakkında bilgi edinme

Haritada bir yer bulun ve yol tariflerini alın. Dilerseniz çalışma saatleri, menü gibi bilgiler edinebilir ve Street View görüntülerine bakabilirsiniz.

Google Haritalar'da yerler için nasıl arama yapacağınızı öğrenin.

Yol tarifleri alma ve navigasyonu başlatma

Google Haritalar'da yol tarifi almayı ve navigasyonu başlatmayı öğrenin.

Not: Telefon veya tablette, bir sonraki seyahatinizde gidebileceğiniz eviniz, işiniz veya takvimde yer alan toplantılarınız gibi yerler için yolculuk süresi ve yol tarifleri alabilirsiniz. Haritanızın altındaki İşe Gidip Gelme Commutesimgesine dokunun. Ardından, görüntülenen seçenekler arasında dolaşın.

Haritanın nasıl çalıştığını öğrenin

Bilgisayarınızda, telefonunuzda veya tabletinizde Google Haritalar'ı kullanmanın birçok yolu var. Bu yollardan bazıları şöyle: https://support.google.com/maps/answer/144349?hl=tr&ref_topic=3092425 adresini ziyaret edin!

Not: Özelliklerin tümü her bölgede kullanılamayabilir.

 

Bilgilerin kaynağı: Google https://support.google.com/maps/answer/144349?hl=tr&ref_topic=3092425 Daha çok bilgi için ziyaret edin!